Geçtiğimiz ay Mart ayında CHP önceki dönem İl Gençlik Kolları Başkan Vekili Aşkın Atlı’nın atandığı Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Aydın İl Koordinatörlüğü, il genelinde çalışmalarını sahadaki yoğun ziyaretlerle sürdürüyor. Son olarak Kuşadası’nda saha çalışması yapan Kılıçdaroğlu Gönüllüleri, 13. Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na destek istedi. Kuşadası pazarında esnaf ve vatandaşlara broşür de dağıtan Kılıçdaroğlu Gönüllüleri, 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerde CHP’nin yüksek oyla TBMM’de temsiliyeti için de vatandaşların oylarına talip olduklarını belirtti.

"AYDIN HALKI KILIÇDAROĞLU'NUN YANINDA" 

Bodrum'da halk plajlarında görev yapacak cankurtaranlara eğitim veriliyor Bodrum'da halk plajlarında görev yapacak cankurtaranlara eğitim veriliyor

Kuşadası’ndaki saha çalışmasına ilişkin Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Aydın İl Koordinatörlüğünden yapılan açıklamada, “Kılıçdaroğlu Gönüllüleri olarak Aydın'da alan çalışmalarımıza, esnaf ziyaretlerimize ve stand çalışmalarımıza devam ediyoruz. Aydın halkı Kılıçdaroğlu'nun yanında” ifadelerine yer verildi. (MURAT TAN)

Kılıçdaroğlu 3Kılıçdaroğlu 2