Kuyucak’a bağlı Başaran Mahallesi’nde doğup büyüyen ve halen mahallesinde ikamet etmeyi sürdüren Yaşar Durukan (45) çocukluk hayali olan oyunculuğa geç de olsa kavuştu.

Whatsapp Image 2024 04 13 At 16.08.19

2017 yılında Manisa’da çekilen bir filmde figüran olarak setlere adım atan Yaşar Durukan TRT1’de yayınlanan “Kalk Gidelim” dizisi ve Star TV’de geçen sezon yayınlanan “Sefirin Kızı” dizisinde çeşitli rollerde yer aldı. Manisa, İzmir, Bodrum gibi Ege Bölgesi’nde çekilen dizilerde konuk oyuncu olarak farklı roller canlandıran Yaşar Durukan “Andropoz” ve “Yolun Açık Olsun” dizilerinin yanı sıra ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli’nin başrolünde oynadığı “Yedinci Koğuştaki Mucize” filminde rol aldı.

Whatsapp Image 2024 04 13 At 16.08.15

Nazilli’de “7’den 77’ye Sanat” sergisi Nazilli’de “7’den 77’ye Sanat” sergisi

“BÖLGEMİZDE DİZİ ÇEKİLMESİNİ ÇOK İSTİYORUM”

En büyük hayalinin Aydın’da çekilecek bir yapımda rol almak olduğunu belirten Yaşar Durukan “ Setlerde aile gibi oluyoruz. Gönül ister ki Nazilli’de veya mahallemizde bir dizi çekiminde rol alayım. Bunu gerçekten çok istiyorum. Bana Oyunculuk serüvenimde bana desteklerini esirgemeyen Selattin karakuş Hocama ve Özcan Kavacık abime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. 

Muhabir: FİLİZ ÖZDEMİR