TFF 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Eşin Group Nazilli Belediyespor ligin bitimine iki hafta kala oynadığı Somaspor maçını 2-0 kaybetti. Siyah beyazlılar Soma yenilgisiyle yeniden ateş hattına düşme tehlikesine girdi. Önümüzdeki hafta bay geçecek olan Nazilli Belediyespor’un tek şansı ligin son haftasında evinde oynayacağı Bursaspor maçında galip gelmek olacak. Teknik Direktör Mesut Toros, yaptığı yazılı açıklamayla Somaspor maçını değerlendirdi ve taraftara kritik bir mesaj gönderdi.

“BASİT HATADAN GOLÜ YEDİK”

Açıklamasında Soma maçına iyi başladıklarını belirten tecrübeli teknik adam “Rakibe pozisyon vermeden üç etkili pozisyon yakaladık. Ama maalesef değerlendiremedik ve ilk yarı 0-0 bitti. İkinci yarıda aynı felsefe ile devam ettik. Belki pozisyon üretemedik ama pozisyon da vermedik. 80. Dakikaya kadar he rşey yolundaydı. Ancak 80.’de yaptığımız basit bir hatayla golü yedik. 4 dakika sonra da ikinci golü yedik. Önemli virajları geçtik. Bugün de Soma gibi genç mücadeleci bir takıma karşı iyi mücadele ettik” dedi.

Türkiye Şampiyonlarından Fillikçioğlu’na ziyaret Türkiye Şampiyonlarından Fillikçioğlu’na ziyaret

BURSA MAÇINA DİKKAT ÇEKTİ

Açıklamasının son bölümünde taraftara seslenen Mesut Toros “Daha önce de söylediğim gibi biz mücadelemize devam ediyoruz. Ligin son haftasında kendi sahamızda oynayacağımız Bursaspor maçı bizim için çok önemli. Savaşımızı bırakmadan herkesi soğukkanlı olmaya davet ediyorum. Taraftarımızdan da Bursaspor maçının son düdüğü çalana
kadar destek olmalarını istiyorum. Bu maça hazırlanırken, olumsuz bir hava istemiyoruz birlik olmamız gerekiyor. Biz birlik olduğumuz zaman neler yapabileceğimizi herkese gösterdik” ifadelerini kullandı. (FİLİZ ÖZDEMİR)