Orman Genel Müdürü Karacabey, orman yangınlarıyla mücadeleye hazır olduklarını söyledi Orman Genel Müdürü Karacabey, orman yangınlarıyla mücadeleye hazır olduklarını söyledi

Yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle ziyaret edilecek olan mezarlıklarda hummalı bir çalışma başlatan Yenipazar Belediyesi bir yandan yol çalışmalarını sürdürürken diğer yandan da mezarlık içi ve çevre düzenlemeleri hız kesmeden devam ediyor. Yenipazar-Bozdoğan yolu üzerinde bulunan ‘Ortası’ olarak adlandırılan mezarlıkta başlayan taş döşeme çalışmaları tamamlandığını belirten Başkan Malik Ercan, mezarlık içerisinde temizlik çalışması ve ağaç budama çalışmaları da devam ettiğini söyledi.

Başkan Ercan, “Seçimlerden sonra eksikliklerimizi tamamlamaya gayret ediyoruz. Donduran ve Direcik Mahallerimize ulaşım sağladığımız yolun kenarında kalan mezarlığımızda çalışmalarımız sürüyor. Mezarlık içerisinde taş döşeme çalışmalarımız tamamlandı. Mezarlığımızın otoyol çalışmaları kısmındaki alanda ağaçlandırma hazırlıklarımız sürüyor. Mezarlığa üstü kapalı bir alan yaparak özellikle kadın ve yaşlı vatandaşların yağmurlu havada bu yerde beklemesini sağlayacağız. Yine temizlik çalışması ve ağaç budama çalışmasını da ekiplerimiz devam ediyor” dedi.

Muhabir: KÜBRA DİLARA YERLİKAYA