MHP Aydın İl Başkanı Alıcık, Yerel Seçimler ile ilgili yaptığı açıklamada çarpıcı konulara değindi. “CHP’nin tabanını oluşturan vatansever, milliyetçi arkadaşlarımız eminiz ki CHP’de oynanan oyunun farkında” diyen Alıcık, başka siyasi partilerde kendilerine çözüm arayanların durumun farkında olduğunu belirterek MHP’ye davet etti. 

Alıcık’tan ‘yerel seçim’ mesajı Alıcık’tan ‘yerel seçim’ mesajı

“CUMHUR İTTİFAKI OLARAK ÇALIŞIYORUZ” 

Açıklamasında ‘Cumhur İttifakı’ vurgusunda bulunan Alıcık, “Sayın Cumhurbaşkanımız ve Sayın Genel Başkanımızın Türk Milletimizin ve Türkiye Cumhuriyetimizin 100. Yılında , Türk ve Türkiye Yüzyılı hedeflerimize ulaşmak için AK Parti ve MHP kadroları olarak, iki vücut tek yürek halinde Cumhur İttifakı olarak çalışıyoruz” diye konuştu.

“EFELİK TOPUK İŞİ DEĞİL YÜREK İŞİDİR”

Cumhur ittifakı ruhuyla seçim çalışmaları için gittikleri her yerde Aydın’ın efe torunları tarafından samimiyetle karşılandıklarının altını çizen Alıcık, “Efelik topuk işi değil yürek işidir. Aydın’ın işte bu yüreğe sahip olan efe torunları da bize her yerde yürekten sarılıyorlar. Bu samimiyetlerinden anlıyoruz ki bu yürekli efe torunları milletin bekası için bir araya gelen Cumhur ittifakının karşısındakilere ‘Demokrasi Dersi’ni en güzel şekilde sandıkta göstereceklerdir” dedi. 

“CHP’Lİ SEÇMEN OYUNUN FARKINDA”

MHP’den ayrıldıkları için pişmanlık yaşayan diğer partililerdekileri de Cumhur ittifakına davet eden Alıcık, “CHP’nin tabanını oluşturan vatansever, milliyetçi arkadaşlarımız eminiz ki CHP’de oynanan oyunun farkında. Milliyetçi Hareket Partisi’ne küskünlük ve kırgınlık yaşamış olan arkadaşlarımız, başka siyasi partilerde kendilerine çözüm aramış, beklenti içine girmiş arkadaşlarımız da bu olayın farkındadır. ‘Neyin ne olduğunun farkına vardık, bu ihanet çemberini içinde bizlerin yeri yok’ diyen herkese kapımız sonuna kadar açıktır” diye konuştu. 

“AYDIN’DA BAŞARIYA İNANCIMIZ TAM” 

“Marka Kent Aydın İçin bende varım diyen herkese kapımız gönlümüz açık” diyen Alıcık, 
Yerel Seçimler ile ilgili olarak MHP’nin genelge esaslarında başvuruları alacaklarını belirterek,  “Marka Kent Aydın İçin bende varım diyen herkese kapımız gönlümüz açık. Aydın kentimizin hak ettiği yönetim kalitesine ve yönetim anlayışına 31 Mart 2024’te hemşerilerimizin sandık başına giderek, milli bilincin iradesi ile doğan, tercih ve beklentisiyle oluşan Cumhur İttifakı Adaylarımızı Aydın Kentimizde başarıya taşıyacağınıza olan inancımız tamdır” ifadelerini kullandı. (MURAT TAN)