MHP olarak Aydın’da seçime en hazır partilerden biri olduklarını vurgulayan Başkan Alıcık, Aydın’ın partileri nezdinde en yüksek oy oranıyla TBMM’de temsiliyetini hedeflediklerini kaydetti.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen ‘Aday Tanıtım Toplantısı’nın ardından beraberindeki MHP Aydın 26. Dönem Milletvekili ve 1. Sıra Adayı Deniz Depboylu, MHP 2. Sıra Adayı Burak Pehlivan ve diğer milletvekili adaylarıyla birlikte 17 ilçeye çıkarma yapan MHP Aydın İl Başkanı Alıcık, Aydın’ın alayına talip olduklarını vurguladı.

Alıcık 6

“17 İLÇEMİZİ 3’ER KEZ TURLADIK”

TMO’nun Aydın’daki buğday alım noktaları açıldı TMO’nun Aydın’daki buğday alım noktaları açıldı

MHP olarak ilde seçime en hazır partilerden biri olduklarını belirten Alıcık, “Şu an yaklaşık olarak 3.5 yıldır, tüm teşkilatlarımızla birlikte sürekli sokaklarda ve sahadaydık. Çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmadan çalışmalarımızı uzun süredir sürüyoruz. Seçim sathına girilmesiyle birlikte diğer partiler daha sahaya inmemiş vaziyetteyken bile MHP Ailesi olarak biz milletvekili adaylarımız ve çalışma grubundaki arkadaşlarımızla birlikte geldiğimiz noktada ilimizin 17 ilçesini de 3’er kez turlamış vaziyetteyiz. Bayramdan sonra nüfus yoğunluğu ağırlıklı ilçelerde de çalışmalarımızı sıklaştıracağız. Allah’ın izniyle de MHP olarak 14 Mayıs’ta Aydın’ı TBMM’de en yüksek oy oranıyla temsil edilmesini istiyoruz” dedi.

Alıcık 2

"MHP VAR OLMAYA DEVAM EDECEKTİR" 

“Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli Türkiye’nin alayına talibiz diyor, biz de Aydın’ın alayına talibiz” diyen Alıcık, “MHP, 53 yıllık mazisiyle birlikte daima var olmuştur ve var olmaya da devam edecektir. MHP Ailesi olarak önce ülkem ve milletim ve son partim diyerek yolumuza devam ediyoruz. Lider Ülke Türkiye olma yolunda inşallah 2023’te hem Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden göreve seçeceğiz, hem de Cumhur İttifakı olarak en güçlü şekilde mecliste temsiliyet elde edeceğiz. Allah yar ve yardımcımız olsun” ifadelerini kullandı. (MURAT TAN)

Alıcık 7-1Alıcık 101Alıcık 3Alıcık 1