AK Parti Aydın Milletvekili ve TBMM KİT Komisyonu Başkanı Savaş, Aydın Efeler Şehiriçi Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Okan Yalçın, Başkan Yardımcısı Nahit Atan, Yönetim Kurulu üyeleri Basri Yaman ve Nuri Çakır'ı TBMM’deki makamında misafir etti.

Nazik ziyaret nedeniyle Başkan Yalçın ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Milletvekili Savaş, Aydın’da şoför esnafının zorlu bir meslek yürüttüğünü dile getirerek, taleplerini yerine getirme noktasında her zaman destek olmaya hazır olduğunu ifade etti. Şoför esnafının taleplerine yönelik çözüm odaklı yaklaşım sergileyen Savaş, Başkan Yalçın ve yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.

Afyonkarahisar'da 439 polis adayı mezun oldu Afyonkarahisar'da 439 polis adayı mezun oldu

Savaş'a talepleriyle yakından ilgilendiği için duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Yalçın, şoför esnafına gösterdiği duyarlılık için de teşekkürlerini iletti. Yalçın ziyarete yönelik yaptığı açıklamada Savaş'ın desteğinin, şoför esnafının yaşadığı zorlukların aşılması ve daha iyi çalışma koşullarına kavuşmaları adına büyük bir öneme sahip olduğunu belirtti. (MURAT TAN)