Milletvekili Savaş, TBMM’deki makamında gerçekleşen nazik ziyaret dolayısıyla teşekkürlerini ileterek, AY-SİAD üyeleriyle bir araya gelmekten memnuniyet duyduğunu belirtti. Ziyaret sırasında, derneğin Aydın’da yürüttüğü çalışmalar hakkında detaylı bilgi alan Milletvekili Savaş, genç girişimcilerin desteklenmesi konusunda daima yanlarında olduğunu vurguladı.

Bakan Uraloğlu: "Bizim için denizcilik sadece bir uğraş değil, kültürdür, güçtür" Bakan Uraloğlu: "Bizim için denizcilik sadece bir uğraş değil, kültürdür, güçtür"

Aydın’daki genç girişimcilerin taleplerini önemsediklerini ve her türlü desteğe her zaman hazır olduklarını belirten Milletvekili Savaş, “İş dünyasının büyümesi ve gelişmesi, ilimizin kalkınması için büyük önem taşıyor. Bu çerçevede, AY-SİAD’a çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Ziyaretin sonunda Milletvekili Savaş’a Aydın’daki iş insanlarına bugüne kadar verdiği destek nedeniyle teşekkürlerini ileten AYSİAD Başkanı Barışık, Aydın Efeler’in sembolü olan Tralleis Antik Kenti’nin biblosunu hediye etti. (MURAT TAN)