İzmir’de düzenlenen Üst Minik Erkekler ve Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonasına Aydın’ı temsilen katılan boks takımı şampiyonayı bir bronz madalya ile tamamladı.

Nazillispor kadrosunu oluşturuyor Nazillispor kadrosunu oluşturuyor

Çekişmeli müsabakalara sahne olan şampiyonada Aydınlı boksör Tülay Rabia Önbaş 64 kilo kategorisinde Üst Minik Kadınlar Türkiye 3.sü olma başarısı göstererek bronz madalyanın sahibi oldu.

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Boks Antrenörü Yavuz Kılıç, “Bize desteklerinden ötürü başta Aydın Gençlik ve Spor il Müdürlüğümüze ve her türlü imkan ve desteğini bizden eksik etmeyen İl Müdürümüz Cenap Fillikçioğlu’na, Nazilli Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğümüze ve İlçe Müdürümüz Güven Eker’e, Lokomotif Kulübümüz; Abdulaziz Kılıç Boks Spor Kulübümüze ve değerli yönetimine bizlere inanıp dualarını esirgemeyen ve emeği geçen herkese teşekkürü bir borç bilirim. Aydın’ımıza ve Nazilli’mize hayırlı olsun. Aldığımız her madalya Babam Abdulaziz Kılıç’a ithafen kabrin nur mekanın cennet olsun inşallah. Koca Reisim. Selam ve dua ile” ifadelerini kullandı.

Muhabir: FİLİZ ÖZDEMİR