Üç günlük Ramazan Bayramı süresince nöbette bulunan sağlık personellerini Müdür Şenkul yalnız bırakmadı. 24 saat esasına göre çalışan ekipleri ziyaret eden Şenkul personelle bayramlaşarak görevlerinde başarılar diledi. Ziyaretlerde hastanedeki hastalarla bayramlaşan Dr. Şenkul geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

İlk olarak Aydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine giden İl Sağlık Müdürü Dr. Şenkul sırasıyla Aydın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Aydın Devlet Hastanesi, Atatürk Devlet Hastanesi ile Efeler 8’ Nolu ve 9 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunu ziyaret etti. Hastanelerin acil servislerine başvuran hasta ve hasta yakınlarının Ramazan Bayramlarını kutlayan İl Sağlık Müdürü, sohbet ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Fatih Sondaj Gemisi yeni lokasyonda sondaja başladı Fatih Sondaj Gemisi yeni lokasyonda sondaja başladı

Sağlık çalışanları ile de sohbet ederek Ramazan Bayramını kutlayan Şenkul, özveri ve fedakâr çalışmaları için teşekkür ederek, görevlerinde başarılar diledi. Bayram sürecinde acil servislerde sunulan sağlık hizmetleri hakkında hastanelerin başhekimlerinden bilgi alan İl Sağlık Müdürü Dr. Şenkul’a Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Dr. Mete Erki, Sağlık Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Mustafa Onur Türkkan ve hastane yönetimleri eşlik etti. 

Muhabir: KÜBRA DİLARA YERLİKAYA