Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, Portekiz'de son yarışta ikinci oldu Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, Portekiz'de son yarışta ikinci oldu

Nazilli Belediyespor’da istifa ve ceza şoku yaşanıyor. Kulüp yönetiminin alt yapıda yeni bir yapılanmaya gitmek üzere kulübün alt yapı koordinatörü Birkan Duran’ı görevden almasının ardından tüm alt yapı hocalarının istifa ettiği öğrenildi.

Öte yandan Nazilli Belediyespor’a bir kötü haber de PFDK’dan geldi. Siyah beyazlılar, Beyoğlu Yeni Çarşıspor müsabakasında belgelerin eksik ve haksız kullanımı ile stadyumdaki koltukların numaralandırılmaması sebebiyle PFDK’ya sevk edildi.

Kurul, belgelerin haksız kullanımı nedeniyle FDT’nin 47/2. maddesi uyarınca 60 bin TL cezası verildi. Stadyumda yer alan koltukların numaralandırılmamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle ihtar cezası uygulandı. Tüm bunlara ek olarak takımın devredilmesinin ardından kulübün yeni idari personeli olarak göreve başlayan Alperen Karakaya’ya, belgelerin haksız kullanımına iştiraki nedeniyle FDT’nin 47/1-c maddesi uyarınca 2 ay hak mahrumiyeti cezası verildi. (FİLİZ ÖZDEMİR)