Nazilli’de sıkı denetim Nazilli’de sıkı denetim

Nazilli Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, ilçe genelinde TYT'nin yapıldığı toplam 4 okulun önünde öğrenciler ve veliler için stant kurdu. 

Belediye görevlilerince Nazilli’de sınava giren adaylara ve okul bölgesinde çocuklarını bekleyen velilere; su, kek ve meyve suyu ikramında bulunuldu.

I M G 0618

Sınav öncesi öğrencilerin yaşayabilecekleri olumsuzluklar için şehrin üç ayrı noktasında hazır bekleyen Nazilli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ise sınava dakikalar kala 3 öğrencinin imdadına yetişerek gençleri sınav noktalarına zamanında yetiştirdi.

I M G 0620

Eğitim ve öğretimin önemine dikkat çeken ve hayatın her alanında gençlerin destekçisi olacaklarına dikkat çeken  Nazilli Belediye Başkanı Dr. Ertuğrul Tetik; “Nazillimizin her evladı bizim için çok kıymetli. Çok çalıştılar, bugünü heyecanla beklediler. Geleceklerine yön verecekleri bu önemli sınav öncesi Nazilli Belediyesi olarak Zabıta Müdürlüğü ekiplerimizi yaşanabilecek olumsuzluklar için  3 noktada hazır bekledi. İlçe genelinde sınav merkezleri önünde Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekiplerimizle öğrencilerimize velilerimize  ikramlarda bulunduk. Bu vesile ile tüm öğrenci kardeşlerime girmiş oldukları TYT'de hedefledikleri üstün başarılar ile güzel bir gelecek diliyorum. Onların başarıları Nazillimizin ülkemizin başarısı olacaktır” dedi.

Kaynak: HABER BÜLTENİ