Nazilli’de Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı AK Partili Esat Ergüler, seçime bir gün kala gövde gösterisi yaptı. AK Partili ve MHP’li isimler çok sayıda araçla ve bayraklarla şehir turu attı. Konvoy Uğur Soğutma Kavşağı’ndan Hürriyet Caddesi’ni takip ederek Nazilli Belediyesi önüne geldiler. Konvoydakiler Belediye Meydanı’nda kendilerini bekleyen destekçiler tarafından havai fişekleri ile karşılandı. Konvoyun başını çeken seçim otobüsündeki Başkan adayı Esat Ergüler’de vatandaşları selamladı. Otobüste Ergüler’e Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, AK Parti Nazilli İlçe Başkanı Volkan Beyazıt, MHP İlçe Başkanı Hasan Eren eşlik etti.

SANDIKLARA SAHİP ÇIKALIM

İş Bankası'nın İncirliova şubesi Tarım İhtisas Şubesi olarak değişti İş Bankası'nın İncirliova şubesi Tarım İhtisas Şubesi olarak değişti

Esat ERgüler programda yaptığı konuşmada partililerine ve destekçilerine seslendi Ergüler “Bu organizasyon emeği olan herkese sonsuz teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Bu organizasyon bize eşlik eden polis kardeşlerimiz de teşekkür ediyorum. Artık bir gün kaldı. Hep birlikte Nazilli için sandıklara sahip çıkmamız gerekiyor. Daha güzel bir Nazilli için daha yaşanabilir bir Nazilli için elimizden geleni hep birlikte beraberce bunu başarabiliriz diyorum” dedi.

Muhabir: FİLİZ ÖZDEMİR