Nazilli Belediye Meclisi yerel seçimler sonrasındaki ilk toplantısını CHP’li Belediye Başkanı Ertuğrul Tetik başkanlığında gerçekleştirdi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Başkan Ertuğrul Tetik, “Nazilli’ye faydalı olabilmek için herkesin canla başla çalışacağına inanıyorum. Çok güzel bir çalışma dönemi olacak. Parti ayrımı kişi ayrımı olmadan çalışacağız. Muhalefete çok güveniyorum. Desteklerini açıkladılar. Çok teşekkür ederim. Bundan sonra açık, dürüst, şeffaf, hesap verebilir, herkesin eşit olduğu bir belediyecilik hizmeti vermeye çalışacağım” dedi.

Başkan Gençay, Çarşamba Pazarı’nda esnafla buluştu Başkan Gençay, Çarşamba Pazarı’nda esnafla buluştu

AK PARTİLİ BEYAZIT’TAN BİRLİK MESAJI

Toplantıda söz alan AK Partili Belediye Meclis üyesi Esin Ülkü Beyazıt ise “Nazilli’ye hizmet için her karara destek vereceğiz. Nazilli’mizin yararına, kamunun yararına ve belediyemizin kaynaklarının etkin biçimde kullanılması konusunda bizler elimizden gelen her türlü desteği bu yönetim süresince vereceğiz. Bu konuda bir tereddüttünüz olmasın. Nazilli için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz” sözleriyle birlik beraberlik mesajı verdi. 

Muhabir: FİLİZ ÖZDEMİR