Ligin son haftasında oynanan tartışmalı Zonguldak maçını golsüz berabere bitirerek ligde kalan TFF 2. Lig takımlarından Nazilli Belediyespor’da kriz bitmiyor.

Ekonomik sorunlarla boğuştuğu bilinen siyah beyazlı yönetim ve futbolcular arasında alacakların tahsiline ilişkin anlaşmazlık sürerken futbolcular geçtiğimiz günlerde yaptıkları ortak basın açıklamasıyla TFF’ye başvuracaklarını duyurdu.

Ersu Şaşma, Avrupa Atletizm Şampiyonası'nda bronz madalya kazandı Ersu Şaşma, Avrupa Atletizm Şampiyonası'nda bronz madalya kazandı

Kulüp yönetimini amatörlükle suçlayan futbolcular kendilerine verilen sözlerin tutulmadığını savunarak “Basında 'futbolcuların maç başına kadar bütün alacakları ödendi' gibi yalan beyanatlar bizi hayal kırıklığına uğrattı. Artık kulüp yönetiminde muhatap bulmakta bile zorlanıyoruz. Futbolcular olarak hukuki haklarımızı kullanmış bulunmaktayız. Yönetime hakkımızı helal etmiyoruz” sözleriyle isyanlarını dile getirdi. Öte yandan kulüpten yapılan açıklamada ise sözleşmesi biten Hakkıcan Aksu, Ömer Kavurkacı ve Hüseyin Cihan Avcu ile yolların ayrıldığı duyuruldu. 

Muhabir: FİLİZ ÖZDEMİR