Zorlu bir sezon geçiren TFF 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Nazillispor yeni sezon yapılanması kapsamında teknik direktör Yüksel Yeşilova ile anlaşma imzaladı.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk Tesisleri’nde düzenlenen imza törende konuşan Başkan Kaya yeni sezon için iddialı cümleler kurdu. Bir kez daha camiaya seslenen Kaya “Her zaman söylediğim gibi camianın, iş adamlarının kulübe destek sağlamasını bekliyoruz. Bize ilk bağışları yapan Recep Sakarya ve Emre kardeşime teşekkür ediyorum. İyi bir gruba düştük. Transfer tahtasını açacağız. Geçmiş yıllarda takımımızda forma giyen futbolcularla görüşeceğiz. Altyapıdan seçmeler yapacağız. Çok görkemli bir sezon açılışı yapacağız” dedi.

Whatsapp Image 2024 06 27 At 17.24.35 (2)

ALICIK’I HEDEF ALDI

Nazilli Belediyesi’nden destek gelip gelmeyeceği yönündeki soruyu yanıtlayan Şahin Kaya “Son görüşmemizde aramızdaki iletişim sorunlarını çözdük. Yasal çerçevede ellerinden geleni yapacaklarını söylediler. Malum bazı şahıslar Nazillispor üzerinden prim yapma derdine düştüler. Ben hiçbir zaman kulübü satacağım demedim. Bazı siyasiler kulübü Aydınlı iş adamlarının alacağını iddia etti. Benim bu kişiyle görüşmem olmadı. Madem para bulabiliyorlar bir yıldır neredeydiler? Kimse Nazillispor benim evladım demesin. Kulüp üzerinden prim yapmasın. Kulübün 35 milyonluk borcunu sırtlayan benim” diyerek isim vermeden MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık’ı hedef aldı.

Nazilli’de görev dağılımı yapıldı Nazilli’de görev dağılımı yapıldı

Whatsapp Image 2024 06 27 At 17.24.34

“HEDEFİMİZ YÜKSEK OLACAK”

Törende konuşan yeni teknik direktör Yüksel Yeşilova ise zor bir göreve geldiğini vurguladı. “Zorlukları birlikte aşacağız” diyen Yeşilova “Beni ilgilendiren sportif başarı. Ligde kalmaya oynamayacağız. Hedefimiz yüksek olacak. 25 yıllık tecrübemle başarı için elimden geleni yapacağım. Yurtdışında birçok kulüpte çalıştım. Türkiye’de Giresunspor, Samsunspor, Mersin İdmanyurdu,

Adıyamanspor gibi kulüplerde görev yaptım. Burada iyi bir takım kuramazsam 25 yılıma yazık olur. Ama bunun için transfer tahtasının açılması ve kulübe maddi destek sağlanması gerekiyor” şeklinde konuştu. 

Muhabir: FİLİZ ÖZDEMİR