Didim yaşayan Ramazan Kanlıoğlu'nun organları üç hastaya bağışlandı. 7 gün önce geçirdiği beyin kanaması nedeniyle Didim Devlet Hastanesi'ne yatırılan ve daha sonra opere edilerek ileri tedavi için Atatürk Devlet Hastanesi'ne sevki yapılan Ramazan Kanlıoğlu yapılan takip ve tedavilere cevap vermemesi üzere beyin ölümü gerçekleşti. Atatürk Devlet Hastanesi organ nakil koordinatörlüğünde Ramazan Kanlıoğlu’nun ailesi ile yapılan görüşmeler sonucu aile Ramazan Kanlıoğlu'nun organlarının bağışlanmasına onay verdi.

ÜÇ ORGANI BAĞIŞLANDI

Gümrüklerde yılın ilk yarısında 16,6 milyar liralık kaçakçılık engellendi Gümrüklerde yılın ilk yarısında 16,6 milyar liralık kaçakçılık engellendi

Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, organ bağışında bulunarak 3 kişiye umut olan Ramazan Kanlıoğlu’na Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabır ve başsağlığı diledi. Müdür Şenkul, Kanlıoğlu ailesine duyarlılıkları ve göstermiş oldukları örnek davranışlarından dolayı şükranlarını ileterek acılı ailenin organ bağışına onay vermesi ile organ nakli bekleyen hastalar için yeniden bir yaşam umudu olduklarını ifade etti.

Muhabir: KÜBRA DİLARA YERLİKAYA