Yeni Kıroba Gazetesi'nden Serkan Arslan'ın haberine göre, Efeler Ovaeymirspor Kulüp Başkanı Müjdat Güzel, grup şampiyonluğunu Ovaeymirspor taraftarına armağan ettiklerini belirterek, "Bu kupayı bizi yalnız bırakmayan Ovaeymirspor taraftarına hediye ediyoruz. Şimdi zorlu Play-off maçları için çalışmalarımıza başladık. Buradan da emin adımlarla ilerleyip önümüzdeki sezon Süper Amatör Lig'de mücadele etmek istiyoruz. Çok zorlu maçlarımız olacak ve herkesi takıma destek için tribünlere bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

Galatasaray, Ziraat Türkiye Kupası çeyrek finalinde yarın Fatih Karagümrük'ü ağırlayacak Galatasaray, Ziraat Türkiye Kupası çeyrek finalinde yarın Fatih Karagümrük'ü ağırlayacak

WhatsApp Image 2023-12-27 at 11.06.00

Teknik Direktör Sururi Yenice ise ligin ikinci devresinin zorlu geçeceğini bildikleri için ciddi bir hazırlık süreci geçirdiklerini vurgulayarak, "Ligin ikinci devresinin zorlu geçeceğinin farkında olduğumuz için ciddi bir şekilde hazırlanmıştık. Bu hazırlığımızın karşılığını hem skor hem de oyun olarak aldığımız için mutluyuz. Bu başarının büyük bir kısmını oyuncularımızın istek ve arzusu karşıladı. Takımımızda iyi bir aile ortamı var. Bunun da sahaya olumlu yansıdığını düşünüyorum" dedi.

WhatsApp Image 2023-12-27 at 11.05.41

Sezon başında koydukları Süper Amatör Lig hedeflerinin arkasında olduklarını vurgulayan Teknik Patron Yenice, "Önümüzdeki periyotta da 6 tane şampiyonla oynayacağız. Zor bir Play-off süreci olacak. Buradaki her takım kendi grubunun en iyi takımı olduğu için çok zevkli karşılaşmalar olacağını düşünüyorum. Biz de bu karşılaşmaların sonucunda sezon başında belirlediğimiz hedef doğrultusunda gelecek seneyi Süper Amatör Lig'de başlayacak şekilde bitireceğimizi düşünüyorum. Bizimle birlikte Play-off'ta mücadele edecek olan tüm takımlara başarılar diliyor, centilmence bir Play-off geçmesini temenni ediyorum" şeklinde konuştu.
 

Kaynak: SERKAN ARSLAN