Kuşadası Belediyesi yaz kış demeden çalışmayı sürdürüyor Kuşadası Belediyesi yaz kış demeden çalışmayı sürdürüyor

AK Parti Aydın Milletvekili Adayı ve TBMM Kamu İktisadi Teşebbüsleri Komisyonu Başkanı Mustafa Savaş, Aydın Organize Sanayi (OSB) Bölgesini ziyaret etti.

Milletvekili Adayı Mustafa Savaş’ı, OSB Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Dereli ve Bölge Müdürü Halil İriç karşıladı. Yalçın Dereli, Savaş’tan yatırım yapmak isteyen vatandaşlar için sanayi bölgesinde yer tahsis edilmesini ve sanayi bölgesinin genişletilmesini istedi. Savaş ise “Seçimden sonra ilk işimiz bu olacak” dedi.

Mustafa Savaş’ın OSB’de diğer bir durağı ise Alpler Ziraat Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş oldu. Savaş’ı Alpler Ziraat Aletleri Yönetim Kurulu Fahri Başkanı Hüdayi Özalp, Yönetim Kurulu Başkanı Ali Mümtaz Özalp ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tevfik Özalp karşıladı. Savaş, Alpler Ziraat Aletleri fabrikasındaki işçilerle birlikte yemek yedi ve onlarla sohbet etti.

Aydın OSB ziyaretinin ardından Savaş, Aydın 1. Organize Sanayi Bölgesine gitti ve sanayi bölgesindeki esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinledi. (HABER MERKEZİ) 

6940689f-2815-4e29-ba34-ed8f4b06b6be