Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, evde sağlık hizmetleri kapsamında il genelinde gerçekleştirdiği hasta ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda Söke İlçesi'nin Atburgazı ve Akçakonak Mahallelerinde ikamet eden ve evde sağlık hizmetinden faydalanan hastalarla bir araya geldi. 

Dr. Şenkul, ziyaretlerinde hasta ve aile bireyleriyle sohbet ederek, hastaların tedavi süreçleri hakkında bilgi aldı. Sağlık ekibiyle de görüşen Şenkul, hastaların genel durumu ve tedavi süreci hakkında detaylı bilgi edinerek, hizmet kalitesini yerinde değerlendirdi. 

İncirliova’daki tarihi köprü restore edildi İncirliova’daki tarihi köprü restore edildi

Evde sağlık hizmetlerinden faydalanan hastalar ve yakınları, aldıkları hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getirerek, İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul'a ve evde sağlık hizmetleri ekiplerine teşekkür ettiler. Müdür Şenkul da, ekiplerin özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, kolaylıklar diledi. 

Ziyaretlerde, İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul’a Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkan Yardımcısı, İl Ambulans Servisi Başhekimi, Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi Başhekimi ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü eşlik etti.  

Muhabir: KÜBRA DİLARA YERLİKAYA