Çetinkaya projelerini açıkladı Çetinkaya projelerini açıkladı

Aydın'ın yerel seçim hazırlıkları kapsamında AK Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Savaş ve CHP Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Söke ilçesine konuk oldular.

Sabah saatlerinde Söke'deki sivil toplum kuruluşları ile düzenlenen kahvaltıda bir araya gelen AK Parti Aydın Büyük Şehir Belediye Başkan adayı Mustafa Savaş, beraberindeki MYK Üyesi Doç. Dr. Umut Tuncer ve Cumhur İttifak Söke Belediye Başkan adayı Tekin Yavuz, Söke'nin çeşitli bölgelerinde vatandaşlarla buluştu. AK Parti İlçe teşkilatı ve diğer partililerle bir araya gelen Savaş, esnafları ziyaret edip sorunları dinledi.

Savaş daha sonra MHP Söke İlçe teşkilatı ile görüştü ve Hükümet Konağı çevresindeki vatandaşlarla esnaflarla buluştu. Çarşı ziyareti sırasında esnafların görüşlerini alarak sorunlarını dinleyen Savaş, daha sonra Çarşamba Pazarı'nda vatandaşlarla sohbet etti.

ÇERÇİOĞLU TAVUKLU PİLAV DAĞITTI

Aynı gün Didim'de ziyaretlerde bulunan CHP Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ise Söke Çarşamba Pazarı'nda vatandaşlara tavuklu pilav ikram etti. Çerçioğlu'na Söke Belediye Başkanı Dr. Mustafa İberya Arıkan da eşlik etti. Ardından Çarşamba Pazarı'nda esnafla ve vatandaşlarla sohbet edip alışveriş yapan Çerçioğlu, yerel seçim öncesi Söke'deki halkın taleplerini dinledi.
 

Kaynak: NECATİ MALDAR