Orman Genel Müdürü Karacabey, orman yangınlarıyla mücadeleye hazır olduklarını söyledi Orman Genel Müdürü Karacabey, orman yangınlarıyla mücadeleye hazır olduklarını söyledi

Okul bahçesinde düzenlenen törende önümüzdeki eğitim yılında ilkokullu olacak olan minikler mezuniyet coşkularını aileleri ve yakınları ile yaşarlarken törende mezuniyet belgelerini alan minikler büyük ağabeyleri ablaları gibi cübbe giyip kep fırlattılar.

Düzenlenen etkinlikte okulun son sınıf öğrencileri öğretmenleri İlyas Bupli, Sadet Pekeliz, Sinem Özkırmaz, Fatma Nur Dursun ve Emel Bağcı nezaretinde hazırladıkları gösterileri sahnelediler. Velilerin büyük ilgi gösterdiği okulun mezuniyet töreninde konuşan okul müdürü Selim Can okullarının vizyonunun gelecekte gurur duyacağımız çocuklar yetiştirmek olduğunu söyledi. Selim Can “Söke M.Ali Ekener Anaokulu ailesi olarak okul öncesi eğitimin insan hayatında ne kadar önemli bire yeri olduğunun bilincinden hareket ederek çocuklarımız içi en iyi şekilde eğitim veriyoruz ve vermeye devam ediyoruz. Bu konuda öğretmenlerimiz ve personelimize okul aile birliğine emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Muhabir: NECATİ MALDAR