Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Söke Meslek Okulu öğrencileri 2023-2024 Eğitim Öğretim yılından mezun olmanın sevincini yaşadı. 

Aydın’da iş arayanlar! Büyükşehir, personel alacak Aydın’da iş arayanlar! Büyükşehir, personel alacak

Geçtiğimiz aylarda yeniden restore edilerek hizmete giren Söke Belediyesi Efes Kültür Merkezinde düzenlenen törene ADÜ İşletme Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Beyza Erer, Söke Meslek Yüksek Okulu Müdürü Dr. Öğretim Görevlisi Kamil Bircan, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Evin, Ticaret Borsası Başkanı A.Nejat Sagel, Söke Ticaret Odası Başkanı Metin Sakalar, Meclis Başkanı Veysel Kara, Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Levent Üzüm, mezun olan öğrencilerin aileleri, yakınları ve bölüm öğretmenleri katıldı. 

ADÜ Söke MYO Müdürü Dr. Öğretim Görevlisi Kamil Bircan yaptığı açılış konuşmasında eğitimin önemine dikkat çekerek mezun olan öğrencilere yeni yaşamlarında başarı diledi. Törende bölüm birincilerine ve mezun olan Bankacılık ve Sigortacılık, Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon, Dış Ticaret, Elektrik, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Mekatronik, Moda Tasarımı, Motor, Otomotiv Teknolojisi Tekstil Teknolojisi, öğrencilerine belgeleri verilirken öğrenciler havaya fırlattıkları keplerle mezuniyet coşkularını renk kattılar. 

Muhabir: NECATİ MALDAR