Söke Şehir Stadı yanında bulunan Söke Gençlerbirliği’nin Kulüp binasında gerçekleşen imza törenine Söke Un CEO’su Başar Kılıç, Pazarlama Sorumlusu Büşra Özsuluoğlu, Söke Gençlerbirliği Kulübü kurucu Başkanı Şakir Gülmez, Kulüp Başkanı Seran Apaydın, antrenörler ve yöneticiler katıldı. 

Sponsorluk anlaşmasında konuşan Söke Un Gençlerbirliği Kulüp Başkanı Sertan Apaydın Türkiye’nin önde gelen sayılı şirketlerinden Söke Un ’un geleceğe ve gençlere vermiş olduğu desteklerinden dolayı teşekkür ederken Kurucu Başkan Şakir Gülmez de yaptığı konuşmada Söke’deki tesisi ve saha sıkıntısını dile getirdi. 

Naz-Naz şeytanın bacağını kırmak istiyor Naz-Naz şeytanın bacağını kırmak istiyor

Törende konuşan Söke Un CEO’su Başar Kılıç’ta Söke Gençlerbirliği Kulübü’nün kendilerini tercih ettikleri için teşekkür ederek yarının geleceği gençlere Sökeli olarak destek vermekten mutlu olduklarını dile getirdi. 

Söke Un Söke Gençlerbirliği sponsorluk sözleşme törenine katılan Söke Ticaret Odası Başkanı Metin Sakalar da Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden Söke Un ‘un amatör spora vermiş olduğu desteği çok önemsediklerini dile getirerek teşekkür etti. (NECATİ MALDAR)