Sultanhisar MYO Müdürü Doç. Dr. Ayhan Bulut'un ev sahipliğinde gerçekleşen törene, Sultanhisar Kaymakamı Bahadır Güneş, Sultanhisar Belediye Başkanı Osman Yıldırımkaya, Sultanhisar İlçe Emniyet Amiri İbrahim Yörük, Sultanhisar İlçe Jandarma Komutanı Asb. Kd. Bçvş. Bekir Göçmen, Nazilli Sağlık Hizmetleri MYO Müdürü Doç. Dr. Serap Gökçe Eskin, Köşk MYO Müdürü Doç. Dr. Fatih Mehmet Yılmaz, Genel Sekreter Yardımcısı V. Tanfer Bilge, akademik ve idari personeli ile öğrenciler ve aileleri katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Sultanhisar MYO Müdürü Doç. Dr. Ayhan Bulut, bu önemli günde öğrencilerin heyecanına ortak olduğu için mutluluk duyduğunu belirterek, mezuniyetlerin bir dönemin sonu olmadığını, yeni bir aşamanın ilk adımı olduğunu vurguladı. Bütün toplumların ve ulusların umutlarının ve güvencelerinin genç nesillerde olduğunu belirten Doç. Dr. Ayhan Bulut, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün; "Bütün umudum gençliktedir" sözüyle de ülkemizi ve bütün değerlerimizi gençlere emanet ettiğini söyledi. Mezun olan öğrencileri başarılarından dolayı tebrik eden Doç. Dr. Bulut, bu süreçte öğrencilere rehberlik eden Sultanhisar Meslek Yüksekokulu öğretim elemanlarına, desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Meslek Yüksekokulu birincisi Bitki Koruma Programı öğrencisi Muhammet Bostan'ın konuşmasının ardından Sultanhisar Kaymakamı Bahadır Güneş tarafından kendisine plâket verildi. Sultanhisar Meslek Yüksekokulu ön lisans programlarında dereceye giren mezunlara, protokol tarafından ödüllerinin verilmesinin ardından tüm mezun öğrencilere başarı belgeleri takdim edildi.

Efeler Belediyesi’nden tiyatro tutkunlarına yaz fırsatı Efeler Belediyesi’nden tiyatro tutkunlarına yaz fırsatı

Tören, toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Kaynak: HABER MERKEZİ