Bozdoğan-3 operasyonlarıyla 9 ilde 24 mağara, sığınak ve barınma alanı imha edildi Bozdoğan-3 operasyonlarıyla 9 ilde 24 mağara, sığınak ve barınma alanı imha edildi

Aydın Tarım ve Orman İl Müdürlüğü toplantı salonunda geçen yılın değerlendirme toplantısı yapıldı. İl Müdürü İbrahim Altınbaş başkanlığında yapılan toplantıda kurum içi şube yöneticileri tarafından sunum yapıldı. Karşılıklı görüş alışverişinden sonra 2024 yılının planlaması konuşularak çalışmalar hakkında bilgilendirmeler yapıldı.

Aydın Tarım ve Orman İl Müdürlüğü’nden toplantı ile ilgili yapılan açıklamada; “İl Müdürlüğümüzün 2023 Yılı Çalışmaları Değerlendirme ve 2024 Yılı Çalışmaları Planlama Toplantısı gerçekleştirildi. İl Müdürümüz İbrahim Altınbaş başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya; İl Müdür Yardımcılarımız Yılmaz Bozkır, Ali Rüstem Şanlı, H. Eray Yeşilçayır, Şube Müdürlerimiz, 17 İlçe Müdürümüz katıldı. Gün boyu devam eden toplantı kapsamında Koordinasyon şubesi yetkili personeli tarafından ‘’Tarımsal Üretim Planlama’’ konulu bilgilendirme sunusu yapıldı.  Ayrıca Toplantı sonrasında Türkiye'de Protokol Yönetimi Eğitimi'nin uzman ismi, Yazar Nihat Aytürk tarafından ‘’Protokol ve Sosyal Davranış Kuralları’’ eğitimi verildi” ifadeleri kullanıldı. 
 

Kaynak: SEZGİN MADRAN