Yenipazar Belediye Başkanı Yüsran Erden’in talimatları doğrultusunda Donduran Mahallesinde parke taşı döşeme çalışmaları başladı. Mahallede yapılan çalışmalar kapsamında çeşitli sokaklarda toplam 7 farklı alanda son 2 haftada 2 bin metrekare taş döşemesi yapıldı. Bunun yanı sıra üreticilerin daha rahat tarla, bahçe ve hayvan ahırlarına gidebilmesi için yollar düzeltiliyor. Çalışmalar Ramazan Bayramı sonrasında da devam edecek.

ÇERÇİOĞLU’NA TEŞEKKÜR ETTİ

Çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Yüsran Erden, hem vatandaşların hem de üreticilerin daha rahat ulaşımlarını sağlayabilmesi açısından çalışmalarının süreceğinin altını çizdi. Başkan Erden, “İlçemizde göreve gelir gelmez gerek ilçe belediyemiz gerekse de Aydın Büyükşehir Belediyemiz olarak üreticilerimizin tarla, bahçe ve hayvan ahırlarına daha rahat ulaşımı için çalışmalar yapmaya başlamıştık. Yine mahallelerimizde kaplaması olmayan sokakların da taş döşeme çalışmalarına başlamıştık. Özlem Başkanımız ile birlikte ortaya koyduğumuz iş programı kapsamında çalışmalarımız devam ediyor. Bu vesileyle Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Özlem Çerçioğlu’na bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

ÇALIŞMALAR SÜRECEK

“Devletimizin desteğiyle büyük hizmetler yapacağız”  “Devletimizin desteğiyle büyük hizmetler yapacağız” 

Başkan Erden, “Son olarak Donduran Mahallemizde çeşitli sokaklardaki alanlarda iki haftada 2 bin metrekare taş döşemesi yaptık. Taş döşeme çalışmalarımız Ramazan Bayramı sonrasında da planladığımız alanlarda devam edecek. Yine Donduran Mahallemizdeki üreticilerimizin tarla ve bahçelerine daha rahat ulaşımını sağlaması açısından yolları düzeltmeye ve genişletmeye devam ediyoruz” ifadelerini kullandı. 

MUHTARDAN TEŞEKKÜR

Donduran Mahalle Muhtarı Cengiz Gemicioğlu, “Bu zamana kadar mahallemize yapılan hizmetlerden ötürü Aydın Büyükşehir Belediye Başkanım Sayın Özlem Çerçioğlu ve Yenipazar Belediye Başkanım Sayın Yüsran Erden’e teşekkür ederim” dedi. (HABER MERKEZİ) 

c4a6ad09-4fc2-4362-a31a-da1b5dad21be

8892e674-e340-43f7-abac-cea3e9cf4c99