YKP Aydın İl Başkanı Recep Dirilen “İl genelinde teşkilatlanma çalışmalarımız sürüyor” Türkiye siyasetinde 128 partinin bulunduğu siyaset hayatına 129’uncu yeni bir parti olarak geçtiğimiz Temmuz ayında Yerli ve Milli Parti adı altında kurulan partinin yurt genelinde yapılanması sürüyor.

Türkiye Değişim Partisi ve Merkez Partisinden ayrılan bir grup siyasetçi tarafından kurulan Yerli ve Milli Parti’nin Genel Başkanlığını Malatya doğumlu eğitimini ABD’de tamamlayan sosyal ve kültürel alandaki çalışmaları ile dikkat çeken Teoman Mutlu yapmakta.

Partinin kurucular kurulunda ise siyasetçi Uğur Aksöz, Sabri Erbakan, akademisyenler ve emekli generaller bulunuyor. Resmen kurulan Yerli ve Milli Parti’nin ambleminde ise mavi kanatlı bir kelebek ve kelebeğin sırtında kırmızı renkli Türkiye haritası bulunmakta.

SÖKE İLÇE BAŞKANLIĞINA ÜNAL ÜNLÜ ATANDI

Yurt genelinde teşkilatlanma çalışmalarını hız veren Yerli ve Milli Parti Söke İlçe Başkanlığına Ünal Ünlü atanırken İl Başkanı Recep Dirilen il genelinde teşkilatlanma çalışmalarının sürdürüldüğünü açıkladı.

Berber ve kuaförler randevuyla çalışıyor Berber ve kuaförler randevuyla çalışıyor

DİĞER İLÇE BAŞKANLARI BELLİ OLDU

Efeler Mustafa Güney, Didim Rabia Arzu Ünlü, Kuşadası Hüseyin Nebi, İncirliova Şerafettin Emul, Germencik Zeliha Güney’in atandığını söyleyen YMP İl Başkanı Recep Dirilen “Başkanlarını atayarak kongre süreçlerine başladık diğer ilçelerimizde çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor” dedi.

Muhabir: NECATİ MALDAR