Zafer Partisi Aydın İl Başkanlığı tarafından Efeler Ramazan Paşa Camii’nde 18 Mart Çanakkale Şehitleri’ni Anma Günü ve geçtiğimiz yıl Aralık ayında Ankara'da uğradığı silahlı saldırı sonucu yaşamını yitiren Doç. Dr. Sinan Ateş için lokma hayrı düzenlendi.

Düzenlenen lokma hayrına Zafer Partisi Aydın İl Başkanı Mustafa Tunca Onay ve yönetim kurulu üyeleri, Zafer Partisi Kuşadası İlçe Başkanı Mustafa Bayraktar ile çok sayıda partili katıldı.Düzenledikleri 4 bin kişilik lokma hayrına ilişkin açıklama yapan Başkan Onay, “Çanakkale Şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. Yaptıkları fedakarlık en büyük fedakarlıktır. Doç. Dr. Merhum Sinan Ateş’in de ruhu şad olsun” ifadelerini kullandı.

Muğla Valisi Tavlı, depremzedelerle iftar yaptı Muğla Valisi Tavlı, depremzedelerle iftar yaptı

“AYDIN’DAN 8 MİLLETVEKİLİ ADAYI ÇIKARACAĞIZ”

Zafer Partisi olarak Aydın’da teşkilatlanma çalışmalarını dur durak bilmeden sürdürdüklerini söyleyen Onay, “Önümüzdeki hafta adaylarımız belli olacak. İl ve ilçe teşkilatlanmalarımızı da tamamlıyoruz. Şu ana kadar 12 ilçeyi yapılandırdık. Seçim öncesinde bunu 15 ilçeye ulaştıracağız. Zafer Partisi olarak Aydın’da 8 milletvekili adayı çıkarmak istiyoruz. Bunlar da önümüzdeki hafta kesinleşecek. Ardından hızlı bir şekilde de seçim çalışmalarına başlayacağız. Aydın’da halihazırda 2 bin üyeye ulaştık. Partimize yeni üyeler kazandırmak için de çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.