Aydın’da yarın 4 ilçede elektrik olmayacak Aydın’da yarın 4 ilçede elektrik olmayacak

Aydın kent merkezinde bulunan Adnan Menderes Stadyumu, depreme dayanıksız olduğu gerekçesiyle bir süre önce müsabakalara kapatılmıştı. 

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü,  Aydın Valiliği öncülüğünde sporun ve sporseverlerin rahatlığına odaklanan bir proje için kolları sıvadı. 

Adnan Menderes Stadyumu 1 ve 2 numaralı yan sahalarında düzenlenen 1. Amatör Küme futbol müsabakaları için daha fazla konfor sağlamak amacıyla, 10 yeni tuvalet, banyolu, 2 ikili tuvaletli kabin ve bir adet boş konteyner temin edildi.

Konuya ilişkin açıklamada, “Proje şunları içeriyor: 10 yeni tuvalet, sporseverlerin daha temiz ve hijyenik ortamda spor yapmasına olanak sağlayacak. Banyolu kabinler futbolcuların ve hakemlerin maçlar öncesinde ve sonrasında rahatça hazırlanmalarını sağlayacak. İkili tuvaletli kabinler: Ayrılmış tuvalet alanları kullanım kolaylığı sunacak. Boş konteyner: İhtiyaçlara göre dönüştürülebilecek bir konteyner, stadyumun ihtiyaçlarına esnek bir şekilde yanıt verebilecek. Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Sayın Valimiz öncülüğünde gerçekleştirdiği bu önemli çalışma ile sporun sporcunun ve sporseverlerin yanında olduğunu bir kez daha göstermiştir” ifadeleri yer aldı. (HABER MERKEZİ)