ADÜ Dergi’nin Genel Yayın Yönetmenliğini Doç. Dr. Ali Emre Dingin, Yazı İşleri Müdürlüğünü Doç. Dr. Eren Ekin Ercan, Dr. Öğr. Üyesi Hicabı Arslan ve Öğr. Gör. Aslıhan Topal,  Editörlüğünü ise Arş. Gör. Samet Akveran,  Melih Şentürk, Şevval Kalkan, Berçem Baday ve Esin Türk üstlendi.

Gazetecilik Bölümü son sınıf öğrencilerinin ders kapsamında yapmış olduğu haberlerin yayımlandığı son sayıda sunuş yazısı yazan Rektör Prof. Dr. Bülent Kent, öğrencileri tebrik ederken, derginin öğrencilerin iş yaşamına yapacağı önemli katkıya değindi.

YKS'nin Alan Yeterlilik Testleri oturumu tamamlandı YKS'nin Alan Yeterlilik Testleri oturumu tamamlandı

Dergide yayımlanan haberleri ve dergi tasarımını TRT Geleceğin İletişimcileri Yarışması ve Genç İletişimciler Yarışması gibi birçok yarışmaya gönderebilecek olan öğrenciler, ADÜ Dergi sayesinde hem deneyim kazanacak hem de burada yaptıkları çalışmaları özgeçmişlerinde gösterebilecek.

ADÜ Matbaası’nda basılan ADÜ Dergi’nin her sayısı dönem sonlarında olacak şekilde yılda iki sayı yayımlanmakta olup; dergiyi online okumak için gzt.adu.edu.tr internet haber sitesi ve sosyal medya platformları ziyaret edilebilir.

Kaynak: HABER MERKEZİ