Nazilli 'de kutlamalar başladı Nazilli 'de kutlamalar başladı

Aydın’da ‘Genç Arazi’ programı kapsamında ‘Yeni Yaşında AK Gençlik Yanında’ sloganıyla seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Aydın İl Gençlik Kolları, il genelinde ilk kez oy kullanacak olan 56 bin yeni seçmeni doğum günleri vesilesiyle de boş bırakmıyor.

İlçelerde isim isim tespit edilen yeni seçmenlerle özel günler vesilesiyle de bir araya gelmeye özen gösteren AK Parti Aydın İl Gençlik Kolları, yeni yaşına giren gençleri bizzat ziyaret ederek doğum günlerini kutluyor. En son Söke’de gerçekleştirilen ‘Genç Arazi’ kapsamındaki çalışmalara beraberindeki AK Parti Söke İlçe Başkanı Engin Ağaoğlu ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte katılan AK Parti Aydın İl Gençlik Kolları Başkanı Ancın, yeni seçmenlerin yaş günlerini çat kapı ziyaretle kutladı.

“CUMHURBAŞKANIMIZ ERDOĞAN’IN SELAMLARINI İLETTİK”

Gerçekleşen sürpriz kutlama nedeniyle Başkan Ancın ile Ağaoğlu’na teşekkür eden yeni seçmenler, ilk oylarını neden AK Parti vermeleri gerektiğine ilişkin de bilgilendirildi. Doğum gününü kutladığı yeni seçmenlere mini pasta ve kitap hediye eden Başkan Ancın, “Genç Arazi programımız kapsamında İlçemizde ikamet eden, ilk kez oy kullanacak olan yeni seçmen kardeşlerimize doğum günlerini kutlayıp, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ‘ın selamlarını ilettik” ifadelerini kullandı. (MURAT TAN)

AK Gençlik 2