AK Parti Aydın İl Başkanı Gökhan Ökten, partisinin yeni taşındığı Denizli Bulvarı üzerindeki il binasında, 17 ilçe başkanı ve kademe başkanlarıyla bir araya geldi. Toplantının ana gündem maddesi, Aydın'da gerçekleştirilecek olan büyükşehir ve ilçe belediye başkan aday adaylığı süreciyle Yerel Seçimler’de izlenecek yol haritası oldu.

“HEYECANIMIZ CANLI, İNANCIMIZ TAM”

Kadın Kolları İl Başkanı Ebru Alp Kayır, Gençlik Kolları İl Başkanı Ozan Ancın ve 17 ilçe ile 3 kademe başkanının katılımıyla gerçekleşen istişare toplantısına ilişkin açıklama yapan Başkan Ökten, "Güçlü Türkiye'nin inşası için yeni zaferlere olan heyecanımız canlı, inancımız tam" ifadelerini kullandı. Yerel Seçimler'e hazır olduklarını da belirten Başkan Ökten, sahada mutlak zafer parolasıyla halkla iç içe olarak çalışmalarını kesintisiz sürdüreceklerini kaydetti.

AK Parti’li Ege, meclis üyeliğine talip AK Parti’li Ege, meclis üyeliğine talip

Toplantıda parti içi istişarelerin, yerel seçimlere yönelik stratejilerin belirlenmesinde önemli olduğunu vurgulayan Başkan Ökten, AK Parti'nin Aydın'daki hedefleri doğrultusunda birlik ve beraberlik içinde hareket edeceklerini de sözlerine ekledi. Toplantıda bazı ilçe başkanlarının talepleri masaya yatırılarak çözüm önerileri geliştirilirken, 19 Kasım’da Aydın’da yapılacak olan temayül yoklaması da ele alındı. (MURAT TAN)