Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, İl Ambulans Servisi Başhekimliği bünyesinde bulunan Efeler'deki 3 No'lu ve 5 No'lu Acil Sağlık Hizmetleri istasyonlarını ziyaret etti. Ziyaret sırasında istasyonda görevli personelin çalışmalarıyla ilgili bilgi alan Dr. Şenkul, çalışanların karşılaştığı zorlukları dinleyerek çözüm önerilerini değerlendirdi.

“TOPLUM SAĞLIĞI İÇİN KRİTİK ROL OYNUYOR”

Aydın bir sağlık yatırımına daha kavuşuyor Aydın bir sağlık yatırımına daha kavuşuyor

Personele çalışmalarında kolaylıklar dileyen Dr. Şenkul, yaptığı açıklamada, "Acil Sağlık Hizmetleri, toplum sağlığı açısından kritik bir rol oynamaktadır. İl genelindeki istasyonlarımızın hizmet kalitesini artırmak ve çalışanların ihtiyaçlarına daha iyi yanıt verebilmeyi çok önemsiyoruz. Sağlık personelimizin özverili çalışmaları, acil sağlık hizmetlerinin etkin bir şekilde yürütülmesinde büyük önem taşıyor” ifadelerini kullandı.

Personele özverili çalışmalarından dolayı teşekkürlerini ileterek, emeklerinden dolayı memnuniyetini dile getiren Dr. Şenkul, Acil Sağlık Hizmetleri'nin önemini vurguladı. Dr. Şenkul, il genelindeki istasyonlara gerçekleştirdiği ziyaretlerin devam edeceğini belirterek, hizmetlerin daha da geliştirilmesi yönündeki çalışmalarını da sürdüreceklerini kaydetti. (MURAT TAN)