Meclis'te 733 dokunulmazlık fezlekesi bulunuyor Meclis'te 733 dokunulmazlık fezlekesi bulunuyor

AK Parti Aydın Milletvekili ve TBMM Kamu İktisadi Teşebbüsleri (KİT) Komisyonu Başkanı Mustafa Savaş, partisinin tek başına iktidara geldiği 3 Kasım 2002 seçimlerinin 21’inci yıldönümü nedeniyle mesaj yayımladı.

Savaş, mesajında, “İnançla çıktığımız bu yolda tam 21 yıldır milletimize hizmet etmenin gururunu, sevincini yaşıyoruz. ‘Aşk ile yürüyen sırtında dünyayı taşır’ şiarıyla iktidara gelişimizin 21'inci yılında aşk ile çalışarak ülkemizi 2023 hedeflerine taşıdık, milletimizi hayallerine kavuşturduk” ifadelerini kullandı.

“TÜRKİYE YÜZYILI’YLA GELECEĞİ KUCAKLIYORUZ”

3 Kasım 2002 tarihinin Türkiye için bir milat olduğunu vurgulayan Savaş, “O gün başlayan Türkiye sevdası yolculuğumuz şu an aralıksız devam etmektedir. Partimizin 21 yıllık iktidarı sürecinde hemen hemen her alanda Cumhuriyetimizin ikinci asrının hazırlıklarını tamamlayacak eser ve hizmetler ortaya koyduk. Bugün, Türkiye Yüzyılı için milletimizin karşısına işte böyle bir müktesebatla, işte böyle bir karneyle, işte böyle bir mirasla çıkıyoruz. Cumhuriyetimizin ikinci asrını Türkiye Yüzyılı yapmakta kararlıyız. Hayatını, ülkesine ve milletine adamış Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın ilan ettiği Türkiye Yüzyılı ile geleceği kucaklamaya devam ediyoruz. Bu yolda bizlerle yol yürüyen aziz milletimize şükranlarımızı sunuyor, nice başarı ve zaferlere birlikte koşmayı Rabbimden niyaz ediyorum” değerlendirmesinde bulundu. (KIVANÇ UĞUR)