İYİ Parti’nin Aydın’da oyunun arttığı tek ilçe Kuşadası oldu İYİ Parti’nin Aydın’da oyunun arttığı tek ilçe Kuşadası oldu

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ile Ankara, İstanbul ve İzmir büyükşehir belediye başkanları, Millet İttifakı'nın İzmir mitinginde katılımcılara hitap etti. İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Kordon Boyu'nda düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada, 14 Mayıs akşamı Kemal Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanı seçileceğine inandığını söyledi.

Bugüne kadar birçok kez hakarete maruz kaldığını anlatan Akşener, şöyle konuştu: "Bir anaya, bir babaanneye, bir eşe söylenmeyecek ne varsa söylendi. Ağzımda tekrarlayamıyorum, çünkü tüm kadınlara söylendi. Ailem, torunum ve tüm kadınlar için istiyorum. Bu kavgayı, mücadeleyi verebilmek için sizlere ihtiyacım var. Biz bunu birlikte başaracağız. İzmir istibdada karşıdır. 13. cumhurbaşkanımız Sayın Kılıçdaroğlu olacak. İnşallah biz de çok iyi bir oy alacağız, Millet İttifakı'nın logosuyla giren bir partisi olarak." (AA)