Yerel seçimlere doğru Nazilli'de ismi açıklanan tek aday olan Memleket Partisi Nazilli Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi Ali Çetinkaya, köy ve mahalle ziyaretlerinin yanı sıra cemiyet ziyaretlerini de aralıksız şekilde sürdürüyor. Hafta sonunda da çalışmalarını sürdüren Ali Çetinkaya Pazar gününü vatandaş buluşmalarına ayırdı.

Pazar gününe Bamboo Avm esnaflarını ziyaret ederek başlayan Başkan Adayı Çetinkaya ve ekibi, Güzelparti İlçe Başkanı Talat Çamdeviren'in vefat eden annesi için düzenlediği Sümer Mahallesi'ndeki mevlide katıldı. Çamdeviren'e başsağlığı dileklerini yineleyen Başkan Adayı Çetinkaya, "Allah hayrınızı kabul etsin, annemize de rabbim gani gani rahmet eylesin, mekanını cennet eylesin" dedi.

Erdoğan’ın Aydın mitingine telefonla davet Erdoğan’ın Aydın mitingine telefonla davet

WhatsApp Image 2023-12-24 at 18.30.31

YAYLAPINAR’DA VATANDAŞLA BULUŞTU

Buradan Yaylapınar Mahallesi'ne geçen Çetinkaya ve ekibi, Gülümser ve İsmail Nedim Ovalı çiftinin çocukları Muhammet ile eşi İmen'in düğün yemeğine katılarak, mutluluklar diledi. Yaylapınar Mahallesi esnafını da ziyaret ederek hayırlı işler dileklerinde bulunan Çetinkaya, mahalle sakinleriyle köy kahvesinde bir araya gelip hasbihal etti, 31 Mart Mahalli İdareler seçimleri için destek istedi.Memleket Partisi Nazilli Belediye Başkan Adayı Çetinkaya ve beraberindeki İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri'nin pazar günkü son ziyareti Şirinevler Mahallesi'ndeki kapalı pazar yeri oldu. Çetinkaya, haftanın son günü kurulan pazarı ziyaret ederek esnafı ve pazar alışverişine çıkan vatandaşları selamladı, onlarla hasbihal edip 31 Mart seçimleri için destek istedi. 

Kaynak: FİLİZ ÖZDEMİR