Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, inşaat çalışmaları devam eden bin 400 yataklı Aydın Şehir Hastanesi şantiyesinde incelemelerde bulundu. İnceleme ziyaretinde halihazırdaki yapım çalışmalarına ilişkin son durum ve planlamalar hakkında firma yetkililerinden bilgi alan Müdür Dr. Şenkul, Aydın Şehir Hastanesi’nin tamamlandığında, uluslararası kalitede bir sağlık üssü konumunda olacağını kaydetti.

İNŞAAT ÇALIŞMALARINA HIZ KAZANDIRILDI

Türkiye'nin 21. Şehir Hastanesi olarak hayata geçtiğinde Aydın’ın en büyük sağlık yatırımı olacak olan Aydın Şehir Hastanesinde inşaat çalışmaları yoğun bir şekilde sürerken, İl Sağlık Müdürü Dr. Şenkul, çalışmaları ve inşaat sürecini yakından takip etmek amacıyla şantiye alanında incelemelerde bulundu. Hizmet başkan ve başkan yardımcılarının da eşlik ettiği ziyarette Dr. Şenkul, yürütülen çalışmalar, son durum ve planlamalar hakkında firma yetkililerinden güncel bilgileri alarak, yapım sürecine yönelik değerlendirmeler gerçekleştirdi.

Sağlık 4 (1)

“BÖLGEYE VE AYDIN’A ÖNEMLİ KATKILAR SAĞLAYACAK”

Aydın Şehir Hastanesi’nin bir an önce Aydın’a kazandırılması için yapım çalışmalarının son teknolojik imkanlarla ve hummalı bir şekilde devam ettiğini kaydeden Dr. Şenkul, “Aydın’ın sağlık hizmet sunumunda gücüne güç katacak olan alanında uzman sağlık personeliyle, son teknolojiye sahip görüntüleme cihazlarının yer alacağı Aydın Şehir Hastanesi tamamlandığında, uluslararası kalitede bir sağlık üssü konumunda olacak olan ve hastalarımızın şifasına vesile olacak hastanemiz, ilimize ve bölgeye sağlık alanında da önemli katkılar sağlayacaktır” ifadelerini kullandı. (MURAT TAN)

Su faturalarını muhtarlıkta ödeyebilecekler Su faturalarını muhtarlıkta ödeyebilecekler

Sağlık 2 (3)