Aydın Büyükşehir Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, 2018 yılında başlayan Sultanlar Ligi yolculuğunun son beş sezonunda takımın baş antrenörü Alper Hamurcu ile yola devam etme kararı aldı. Takım yönetimi, deneyimli antrenörleriyle olan uyumlarını ve başarılarını perçinlemek adına Hamurcu ile üç yıllık yeni bir sözleşme imzaladı.

Kulüp Başkanı Polar Bora Mersin, yaptığı açıklamada Hamurcu ile olan işbirliklerinin verimli bir şekilde devam ettiğini vurgulayarak, “Kıymetli hocamızla ile 5 sezondur birlik beraberlik içerisinde uyumlu bir şekilde çalıştık. Kendisine devam eden sözleşmesini uzatabileceğimizi ilettik sağolsun kendisi de Aydın da mutlu olduğunu Aydın Büyükşehir Belediyespor Kulübü ile geçtiğimiz ay Yeni temeli atılan Salonda Avrupa kupasını kazanma hedefine ulaşmak için burada kalmak istediğini belirtti her iki tarafa da Şehrimize taraftarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Inter, derbi maçta Milan'ı 2-1 yenerek Serie A'da 20 şampiyonlukla 2. yıldızı taktı Inter, derbi maçta Milan'ı 2-1 yenerek Serie A'da 20 şampiyonlukla 2. yıldızı taktı

Hamur

Muhabir: KÜBRA DİLARA YERLİKAYA