Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 4 Şubat Cumartesi (yarın) gerçekleştireceği Aydın mitingi nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılacak.

Emniyet’ten yapılan açıklamada, “Bu hususta alınacak trafik tedbirleri çerçevesinde Atatürk Kent meydanında yapılacak olan miting alanına bağlanan; Hükümet Bulvarı, Gençlik Caddesi, İstasyon Bulvarı, Cumhuriyet Caddesi, İstiklal Caddesi, Türkocağı Caddesi Kuvâ-yi Milliye Kavşağı ile Kipa Kavşağı arası, Kıbrıs Caddesi ve Kent Meydanı arası saat 08:00 itibariyle açık hava mitingi bitinceye kadar araç trafiğine kapatılacaktır. Bayrak Caddesi, Atatürk Bulvarı, Batı Gazi Bulvarı, Ramazanpaşa Kavşağı, Muğla Bulvarı, Denizli Bulvarı, İzmir Bulvarı üzerinde bulunan ara sokaklar ve kavşaklar geçiş tamamlanana kadar araç trafiğine kapatılacaktır” denildi.

Dr. Şenkul Söke’de temaslarda bulundu Dr. Şenkul Söke’de temaslarda bulundu

Açıklamada, “Vatandaşlarımızın mağdur olmaması için özellikle trafiğe çıkacak olan sürücülerin toplu taşıma araçlarını kullanmalarının uygun olacağı değerlendirilmektedir” uyarısına yer verildi.