Marmaris açıklarında 4,7 büyüklüğünde deprem Marmaris açıklarında 4,7 büyüklüğünde deprem

Cumhuriyet Halk Partisi, Ankara Tandoğan Meydanı’nda emeklilerin sorunlarına dikkat çekmek için Büyük Emekli Mitingi düzenledi. Türkiye'nin farklı bölgelerinden binlerce emekli ve emekçinin katıldığı mitinge Aydın’dan CHP milletvekilleri Süleyman Bülbül, Hüseyin Yıldız, Bülent Tezcan ve İl Başkanı Hikmet Saatçı katıldı.  

Bülbül Yıldız

“ONURLU YAŞAM, HAKÇA DÜZEN” 

Milletvekilleri Bülent Tezcan, Hüseyin Yıldız ve Süleyman Bülbül miting alanından paylaşım yaparak emeklilere destek verdi.

Bülbül, “Onurlu Yaşam, Hakça Düzen! Ankara Tandoğan Meydanında düzenlediğimiz “Büyük Emekli Mitingi”ne ülkemizin dört bir yanından hakkını, hukukunu arayan on binlerce emekli yurttaşımızla birlikte katıldık” ifadelerini kullandı.  

Tezcan paylaşımında, "Büyük Emekli Mitingi'nde Ankara'da onbinlerle buluştuk. Emekliler kazanacak. Emeklinin hakkını Cumhuriyet Halk Partisi alacak!" dedi 

Yıldız ise, "Ankara Tandoğan Meydanında, Büyük Emekli Mitingindeyiz. Yıllarca bu ülkeye emek vermiş, alın teri dökmüş emeklilerimizin daha yaşanılabilir şartlara erişinceye kadar mücadeleye etmeye devam edeceğiz" dedi.

Muhabir: KÜBRA DİLARA YERLİKAYA