AYSO Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Maraş, AYSO Genel Sekreteri Kerem Öden ile birlikte, Koçarlı’da faaliyet gösteren İrna Lojistik Ltd. Şti.'nin sahibi Serdar Babamgül ve Aykim Metal A.Ş.'nin sahibi Endem Sarıtaş'ı ziyaret etti.

ayso 1 (1)

Başkan Özcan’a ameliyata alınacak Başkan Özcan’a ameliyata alınacak

Ziyaretler sırasında, üyelerin üretim faaliyetleri ve yatırım programları hakkında bilgi alan Maraş ile Öden fabrikalarda incelemelerde de bulundu. Başkan Maraş, ziyarette bulunduğu firma temsilcilerine misafirperverlikleri nedeniyle teşekkür ederken çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaretlere ilişkin yaptığı açıklamada, sanayici üyelerin karşılaştığı sorunları ve taleplerini doğrudan yerinde dinleyerek, çözüm süreçleri üretmeye devam ettiklerini vurgulayan Başkan Maraş, üye ziyaretleriyle iş dünyası ile daha yakın bir iletişim kurmayı ve sektörel gelişmeleri takip etmeyi amaçladıklarını söyledi. Söz konusu ziyaretlerle üyelerine destek olma ve sorunlarına çözüm bulmayı hedeflediklerini belirten Başkan Maraş, Aydın sanayisinin daha da ilerlemesine katkı sağlamanın öncelikleri arasında olduğunu söyledi. (MURAT TAN)

ayso 3 (2)