Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi ve AYTO Başkanı Hakan Ülken liderliğindeki bir heyet, Türk iş dünyasını, Dünya Odalar Federasyonu (WCF) Amerika Bölge Zirvesi'nde temsil etti.

Kolombiya'nın başkenti Bogota'da düzenlenen zirveye Dünya Odalar Federasyonu (WCF) Başkanlığını yürüten TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ve Türk iş dünyasını temsilen, Hakan Ülken katıldı.

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu zirveye video mesaj göndererek, küresel ekonominin önemli dönüşümlerden geçtiğini ve iş dünyasının daha fazla işbirliğine ihtiyaç duyduğunu vurguladı.

Ülken liderliğindeki TOBB heyetinde, Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve Dünya Odalar Federasyonu Genel Konseyi üyesi İzzet Volkan, TOBB Genel Sekreter Yardımcısı Sarp Kalkan, AB ve Dışilişkiler Daire Başkanı Mustafa Bayburtlu ile Uzman Yardımcısı Simay Tunçkılıç da yer aldı.

İstanbul Havalimanı 6-12 Mayıs'ta Avrupa'nın en yoğun havalimanı oldu İstanbul Havalimanı 6-12 Mayıs'ta Avrupa'nın en yoğun havalimanı oldu

Zirve boyunca Türk iş dünyası temsilcileri, uluslararası işbirliği olanakları hakkında fikir alışverişinde bulunarak, Türkiye'nin ekonomik potansiyelini ve iş fırsatlarını vurguladılar.

Muhabir: KÜBRA DİLARA YERLİKAYA