Ailelerle öğrencilerini ilçe merkezindeki kayıt olmak için geldikleri Koçarlı Yüksek Öğrenim ve Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) Yurdu’nda karşılayan Başkan Kaplan, öğrencilere ‘Hoşgeldiniz’ derken ailelere de daima yanlarında olduklarını söyledi.

CHP Lideri Özel, cenazeye katılacak mı? CHP Lideri Özel, cenazeye katılacak mı?

Koçarlı Belediye Başkanı Kaplan, yurt genelindeki çeşitli illerden ilçede bulunan Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Ziraat Fakültesi ile Koçarlı Meslek Yüksekokulu (MYO) bünyesindeki bölümleri kazanarak Koçarlı’nın yolunu tutan öğrenciler için Koçarlı KYK Yurdu önünde stant açtırdı. Belediye ekipleri açılan stantta ailelerle öğrencilere su ikramında bulunurken, Koçarlı’daki sosyal aktivite yapabilecekleri yerlerle ilçeyi tanıtıcı konulara yönelik bilgilendirmede bulundular. KYK Yurdu’na gelen ailelerle öğrencilere sıcak karşılamayla ’hoş geldiniz’ diyen Başkan Kaplan, öğrencilere eğitim öğretim hayatlarında başarılar diledi.

Kaplan 9

“KOÇARLI BELEDİYE BAŞKANI OLARAK DAİMA YANINIZDAYIM”

KYK Yurdu’nda bir süre öğrenciler ve aileleriyle de sohbet eden Başkan Kaplan, yaptığı açıklamada, “Koçarlı’ya hoş geldiniz, sefalar getirdiniz gençler. Anneler babalar merak etmeyin evlatlarınız emin ellerde. Tüm öğrencilerimize öncelikle Koçarlımızı tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz. Siz de artık burada ev sahibisiniz. Eğitim öğretim hayatınızda başarılar dilerim. Koçarlı Belediye Başkanı olarak daima yanınızdayım” ifadelerini kullandı.

Başkan Kaplan ayrıca ilerleyen süreçte Koçarlı'nın güzelliklerini ve imkanlarını tanıtmak amacıyla öğrencilere yönelik çeşitli etkinlikler düzenleyeceklerini de ifade ederek, Koçarlı'nın sadece bir eğitim şehri olmanın ötesinde aynı zamanda bir aile gibi bir arada yaşamanın tadını çıkaracakları bir yer olduğunu belirtti. Başkan Kaplan birebir olarak görüştüğü ailelerle öğrencilere de her türlü sorunlarında yardımcı olacaklarını ve eğitimlerinin en verimli şekilde geçmesi için ellerinden gelen desteği sağlayacaklarını da sözlerine ekledi. (MURAT TAN)

Kaplan 7