Hizmet odaklı ve katılımcı belediyecilik anlayışı ile yol yapım çalışmalarına hız kesmeden devam eden Aydın Büyükşehir Belediyesi, çalışmalarını Çine’de de tüm hızıyla sürdürüyor. Vatandaşların konforunu arttırmak için yatırımlarına her geçen gün bir yenisini ekleyen Aydın Büyükşehir Belediyesi, Cumhuriyet Mahallesi Kuvayı Milliye Caddesi’nde kilitli parke taşı döşeme çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

BAŞKAN KIVRAK’TAN AYDIN BŞB BAŞKANI ÖZLEM ÇERÇİOĞLU’NA TEŞEKKÜR

Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin çalışma alanını ziyaret etti. Ekiplere kolaylıklar dileyerek çalışmalar hakkında bilgiler alan Başkan Mehmet Kıvrak, ilçeye kazandırdığı yeni yollar için Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun yaptığı yatırımlarla ilçenin daha da güzelleştiğini belirten Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, “Vatandaşlarımızın en iyiyi hak ettiğini bilerek Aydın Büyükşehir Belediyemizle koordineli olarak ilçemizde çalışmalarımızı sürdürüyoruz” ifadelerini kullandı.

Erdoğan’ın Aydın mitingine telefonla davet Erdoğan’ın Aydın mitingine telefonla davet

“Yaptığı yatırımlarla ilçemizin gelişimine büyük katkıda bulunan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı’mız Sayın Özlem Çerçioğlu’na teşekkür ediyoruz” diyen Başkan Kıvrak, koordineli çalışmaların ilçe genelinde süreceğini vurguladı.
 

Kaynak: HABER BÜLTENİ