İlçe Emniyet Müdürlüğü hizmet binası bahçesinde düzenlenen törende, Emniyet Müdürü Şafak Yıldırım tarafından Atatürk Anıtı'na çelenk sunulmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.

Başkan Zencirci, TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı’nın açılışını yaptı Başkan Zencirci, TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı’nın açılışını yaptı

Törenin ardından konuşan Başkan Tetik; “Yüce Türk milleti polisine her daim güvenmiş ve destek vermiştir. Güvenlik güçlerimizin önemli bir parçası olan emniyet teşkilatımız, milletimizin güvenliği ve huzuru için mesai mefhumu gözetmeksizin 179 yıldır canla başla çalışmaktadır. Milletimize sunduğu hizmet kalitesini en üst noktalara taşıma gayesiyle kendini her geçen yıl daha da geliştiren Polis Teşkilatımız, üstlendiği bu görevi büyük başarılarla taçlandırmış ve milletçe bizleri gururlandırmıştır. Bu duygu ve düşüncelerle üstün hizmet anlayışıyla görevlerini ifa ederken şahadet mertebesine erişen tüm güvenlik güçlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, kahraman gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Türk Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 179’uncu yılı kutlu olsun” dedi.

Kaynak: HABER BÜLTENİ