Nazilli’nin en büyük ve en kalabalık mahallelerinden biri olan İsabeyli Mahallesi’nde 5 dönem muhtarlık yapan İsabeyli Mahallesi Muhtarı Birkan Çelik Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na övgü dolu sözlerle hizmetlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Büyükşehir Yasası’ndan sonra başkan Özlem Çerçioğlu’ndan büyük destekler aldıklarını ifade eden Çelik, “Gerek ASKİ gerek AYBA çalışanlarına bir telefon kadar yakınım. İşlerimiz anında görülüyor. Bu zamana kadar Aydın Büyükşehir Büyükşehir Belediyesi’nden çok hizmet gördük. Fen işleri ekipleri birçok cadde ve sokakta yol yenileme çalışması gerçekleştirdi. ASKİ ekipleri, içme suyu ve kanalizasyon çalışmaları kapsamında önemli altyapı çalışmaları yaptı. Ulaşım ekipleri trafikte çok ihtiyaç duyduğumuz kasis çalışması, işaretleme levhaları, durak, delinatör ve trafik güvenlik aynası çalışmalarına imza attı” dedi.

İSABEYLİ’YE 27 MİLYONLUK YATIRIM

Tetik ve meclis üyelerinden Başkan Çerçioğlu'na nezaket ziyareti Tetik ve meclis üyelerinden Başkan Çerçioğlu'na nezaket ziyareti

Tüm bunların yanı sıra Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı AYBA ekiplerinin her zaman ihtiyaç sahibi vatandaşların hizmetinde olduğuna dikkat çeken Muhtar Çelik, “İsabeyli Mahalle Muhtarı olarak bu zamana kadar yaptığı hizmetlerden dolayı baştan topuklu efemiz Özlem Çerçioğlu olmak üzere tüm ekiplerine sonsuz teşekkür ediyorum. Kendisinden memnunuz. Özlem başkana bundan sonraki hayatında ve seçimlerde başarılar diliyorum” dedi. Öte yandan Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin İsabeyli’ye güncel rakamlarla 27 milyon 800 bin lira yatırım yaptığı belirtildi. 

Muhabir: FİLİZ ÖZDEMİR