CHP Didim eski ilçe başkanlarından Nurettin Koçak, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, isim vermeden göndermelerde bulundu.

Koçak, “Ayıp yahu nerede kaldı parti kültürü, parti ahlakı, parti tüzüğü, gömleğin ilk düğmesini yanlış ilklersen, sonuç yanlış olur. Nezaketi zayıflık sananlar var. Yalakalığı emek sananlar var. Aldatmayı yetenek sananlar var. Mütevazılığı aptallık sananlar var. İyi niyeti enayilik sananlar var. Kazık atmayı kurnazlık sananlar var. Küfür etmeyi samimiyet sananlar var. Yüzsüzlüğü öz güven sananlar var” ifadelerini kullandı.

Sahipsiz köpeklerin saldırdığı 7 yaşındaki çocuk yaralandı Sahipsiz köpeklerin saldırdığı 7 yaşındaki çocuk yaralandı

“SADECE SEYREDİYORUM…”

Nurettin Koçak, şunları kaydetti: “Yani demem o ki; çıkar uğruna düne kadar kendilerine düşmanmış gibi davranarak haksızlık, yapıp hakaret edenlerle dünü unutup bugün hiçbir şey olmamış gibi davrananları ibretle ve şaşkınlıkla izliyorum, daha nelere şahit olacağız bekleyip göreceğiz. Sadece seyrediyorum. Kim daha iyi oynuyor. Kim daha iyi gülerken ağlıyor, ağlarken gülüyor. Kim sinsice fesatlık yapıyor. Kim ikiyüzlü davranıyor. Kim kuyu kazıyor. Kim daha iyi yalan söylüyor. Yürekler öyle şeffaf ki insanlar kendini kandırıyor sadece,  her şeyin farkındayım ve seyirci koltuğundan sakince izliyorum, hatta arada alkışlıyorum. Çok iyi roldü der gibi. Kalkarsam maskelerinizi düşürürüm der gibi de gülümsüyorum...”

Muhabir: KIVANÇ UĞUR