YÖKDİL/2 başvuruları başladı YÖKDİL/2 başvuruları başladı

Törene; Çine Kaymakamı Murat Büyükköse Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, Çine MYO Müdürü Doç. Dr. Hasan Erdoğan, Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Yakup Karaca, Çine İlçe Emniyet Müdürü Öner Oflaz, Çine İlçe Jandarma Komutanı J.Ast.Kd. Bçvş. Memiş Arı, Askerlik Şubesi Başkanı Per. Ast. Kd. Bçvş. Soner Yılancı, Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Mithat Burhan Kandemir, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Tayfun Şahin, Tapu Müdürü Şeyda Aydoğan, Halk Kütüphanesi Müdürü Şenay Hızır, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ahmet İpçi, MYO kampüsüne adını veren Süleyman Pekgüzel'in ailesini temsilen Yalçın Pekgüzel, akademik ve idari personel ile öğrenciler ve aileleri katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Çine MYO Müdürü Doç. Dr. Hasan Erdoğan yaptığı konuşmada, mezun olan öğrencileri tebrik ederek meslek hayatlarında başarılar diledi.

Çine MYO birincisi Necla Çelik'in konuşmasının ardından Çine Kaymakamı Murat Büyükköse tarafından kendisine plaketi takdim edildi. Programlarda dereceye giren öğrencilere başarı belgelerinin verilmesinin ardından mezun olan tüm öğrencilere mezuniyet belgeleri takdim edildi.

Tören, toplu fotoğraf çekimi ve öğrencilerin kep atma seremonisi ile sona erdi.

Kaynak: HABER MERKEZİ