Çineli Altıntaş, Aydın’daki Ege bölge seçmelerini başarıyla tamamladıktan sonra İzmir’de yapılan son seçmelerde de kendinden bahsettirip 7 Kasım 2023 günü İzmir Atatürk Stadyumu yan sahalarda yapılacak U14 Milli takım aday kadrosuna davet edildi.

Altınordu Çine Futbol Okulu ve Evcilerspor Teknik Sorumlusu Erkan Şahin, “Halis yaklaşık 6 yıldır futbol okulumuzda bizimle, çalışmalarımızı aralıksız sürdürmekteyiz. Halis, iyi futbolun yanı sıra iyi birey iyi vatandaş sloganının tüm özelliklerini barındıran bir karaktere sahip. Halis’in milli takıma seçilmesi, ailesi, bizleri, takım arkadaşları ve tüm ilçe halkımıza gurur yaşattı. Aralıksız çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi. 

TFF: Turkcell Süper Kupa'nın yurt dışında oynanması projesi ve yetkisi Türkiye Futbol Federasyonuna aittir TFF: Turkcell Süper Kupa'nın yurt dışında oynanması projesi ve yetkisi Türkiye Futbol Federasyonuna aittir

Çine halkını gururlandıran Halis Altıntaş, “Buralara kadar gelmemde sonsuz emeği bulunan Erkan hocam başta olmak üzere Soner ve Uygar hocam, beni her konuda destekleyen ailem ve tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum” dedi. (SEZGİN MADRAN)

WhatsApp Image 2023-11-02 at 10.06.32